Hallitus ja vastuuhenkilöt

Tietoa vastaavuuksien sisällöistä löytyy täältä. Koko hallituksen tavoittaa sähköpostilistalta teema-hallitus@lists.tuni.fi.

Hallitus 2020


jenna

oona

kerttu
Puheenjohtaja
Jenna Niskakangas
jenna.niskakangas@tuni.fi
Varapuheenjohtaja
Oona Masar
oona.masar@tuni.fi
Taloudenhoitaja
Kerttu Ilmonen
kerttu.ilmonen@tuni.fi

jaakko

anna

venla
Sihteeri
Jaakko Anttila
jaakko.anttila@tuni.fi
Kopo- &
sopo-vastaava

Anna Andersson
anna.andersson@tuni.fi
Kirjallisuuskahvivastaava
Venla Vuolanto
venla.vuolanto@tuni.fi

milla

julia

emma
Viestintävastaava
Milla Barsk
milla.barsk@tuni.fi
Työelämävastaava &
viestintävastaava

Julia Kuusisto
julia.kuusisto@tuni.fi
Viestintävastaava
Emma Loikala
emma.loikala@tuni.fi

lotta

kristiina

tuisku
Viestintävastaava
Lotta Itkonen
lotta.itkonen@tuni.fi
Ympäristövastaava &
narikkavastaava

Kristiina Petäistö
kristiina.petaisto@tuni.fi
Ympäristövastaava &
luovan kirjoittamisen vastaava

Tuisku Tuukkanen
tuisku.tuukkanen@tuni.fi

sauli

elli

mari
Luovan kirjoittamisen vastaava
Sauli Lasanen
sauli.lasanen@tuni.fi
Tuutorivastaava &
kv-vastaava

Ellinoora Laaksonen
ellinoora.laaksonen@tuni.fi
Tuutorivastaava
Mari Kuosmanen
mari.kuosmanen@tuni.fi

petra

ida
Tapahtumavastaava
Petra Sakko
petra.sakko@tuni.fi
Tapahtumavastaava
Ida Kiikkerä
ida.kiikkera@tuni.fi