Hallitus ja vastuuhenkilöt

Tietoa vastaavuuksien sisällöistä löytyy täältä. Koko hallituksen tavoittaa sähköpostilistalta teema_hallitus@uta.fi.

Hallitus 2017


eve

pinja

mari
Puheenjohtaja &
tiedotus- ja nettivastaava

Eveliina Kälviäinen
kalviainen.eveliina.m@student.uta.fi
Varapuheenjohtaja
Pinja Irri
irri.pinja.m@student.uta.fi
Taloudenhoitaja
Mari Hynninen
hynninen.mari.k@student.uta.fi

makku

anna

veera
Sihteeri &
aj-tilavastaava

Magdaleena Murto
murto.magdaleena.a@student.uta.fi
Kopo-vastaava
Anna Haavisto
haavisto.anna.k@student.uta.fi
Sopo-vastaava &
narikkavastaava

Veera Laine
laine.veera.m@student.uta.fi

henna

roosa

tuula
Tapahtumavastaava 1/2
Henna Kanerva
kanerva.henna.s@student.uta.fi
Tapahtumavastaava 1/2
Roosa-Maria Kauppila
kauppila.roosa-maria.e@student.uta.fi
Kirjallisuuskahvivastaava &
ympäristövastaava

Tuula Siira
siira.tuula.k@student.uta.fi

jenna

silja

ville
Tuutorivastaava 1/2 &
kv-vastaava 1/2

Jenna Niskakangas
niskakangas.jenna.h@student.uta.fi
Tuutorivastaava 1/2 &
kv-vastaava 1/2

Silja Tontti
tontti.silja.a@student.uta.fi
Työelämävastaava &
yhteistyövastaava

Ville Hämäläinen
hamalainen.ville.j@student.uta.fi

Hallituksen ulkopuoliset vastuuhenkilöt 2017


elsa
Legendan päätoimittaja &
liikuntavastaava

Elsa Hyvärinen
hyvarinen.elsa.m@student.uta.fi