Hallitus ja vastuuhenkilöt

Tietoa vastaavuuksien sisällöistä löytyy täältä. Koko hallituksen tavoittaa sähköpostilistalta teema_hallitus@uta.fi.

Hallitus 2018


pinja

tuula

laura
Puheenjohtaja
Pinja Irri
irri.pinja.m@student.uta.fi
Varapuheenjohtaja &
ympäristövastaava

Tuula Siira
siira.tuula.k@student.uta.fi
Taloudenhoitaja
Laura Viitanen
viitanen.laura.k@student.uta.fi

makku

anna

joel
Sihteeri &
aj-tilavastaava

Magdaleena Murto
murto.magdaleena.a@student.uta.fi
Kopo-vastaava
Anna Haavisto
haavisto.anna.k@student.uta.fi
Sopo-vastaava
Joel Oikari
oikari.joel.a@student.uta.fi

silja

roosa

henna
Tapahtumavastaava
Silja Tontti
tontti.silja.a@student.uta.fi
Tapahtumavastaava
Roosa-Maria Kauppila
kauppila.roosa-maria.e@student.uta.fi
Kirjallisuuskahvivastaava
Henna Kanerva
kanerva.henna.s@student.uta.fi

jenna

riina

elsa
Työelämävastaava &
narikkavastaava &
yhteistyövastaava

Jenna Niskakangas
niskakangas.jenna.h@student.uta.fi
Työelämävastaava &
kirjallisuuskahvivastaava &
yhteistyövastaava

Riina Tanskanen
tanskanen.riina.l@student.uta.fi
Tiedotus- ja nettivastaava &
Legendan päätoimittaja &
liikuntavastaava

Elsa Hyvärinen
hyvarinen.elsa.m@student.uta.fi

samu

janna
Tuutorivastaava &
kv-vastaava

Samu Kuoppa
kuoppa.samu.j@student.uta.fi
Tuutorivastaava &
kv-vastaava

Janna Junnonaho
junnonaho.janna.a@student.uta.fi